Γειά σου Γιώργο! Σ'ευχαριστώ πολύ!
Δεν άλλαξε κάτι, απλά είχα να ποσταρω καιρό και μαζεύτηκαν πολλα που πρέπει να μου δώσει το sbi, οπότε προσωρινά με ψηφίζει σχεδόν με όλους τους λογαριασμούς
Posted using Partiko Android
My Actifit Report Card: August 16 2019
Γειά σου Γιώργο! Σ'ευχαριστώ πολύ!
Δεν άλλαξε κάτι, απλά είχα να ποσταρω καιρό και μαζεύτηκαν πολλα που πρέπει να μου δώσει το sbi, οπότε προσωρινά με ψηφίζει σχεδόν με όλους τους λογαριασμούς
Posted using Partiko Android