АНДРІЙ ШЕВЧЕНКО РІЗНИЙ ІСТОРІЮ НА ЄВРО-2020

in hive-171319 •  3 years ago

Андрій Шевченко, легендарний гравець клубу ACMilan у 90-х та 2000-х. Всі любителі круглої шкіри чи футболу знають Шенченка, найкращого нападника тієї епохи. Я фанат гравця, який носить число 7.

Це ім'я повторилося на світовій футбольній арені під час сьогоднішнього ранкового матчу (30.06.2021), команда якого він тренував Україну, зуміла пройти кваліфікацію до чвертьфіналу Євро-2020, перемігши збірну Швеції з фінальною позицією 2- 1 для України.

Архів архітектора Шевченка з холодними руками почав займати трон тренера збірної України після того, як головний тренер Михайло Фоменко подав у відставку. Раніше Шевченко був помічником тренера Михайла Фоменка. Тож коли Фоменко подав у відставку в середині липня, Андрія підвищили до архітектора з команди Жовто-Блактничних, прізвисько української команди.

Вчорашній матч був справді цікавим, де Швеція з першої хвилини до додаткового часу здійснила серію атак. Але українська оборона справді стала міцним бар'єром, так що в першій половині контратака змогла прорватися до шведських воріт з лівого кута, який Зінченко пробив на 27-й хвилині. Але на 43-й хвилині шведська команда відповіла ударом Еміля, який вдарив українського захисника, так що він не спрацював, український воротар може зловити, тому позиція змінилася на 1: 1, доки свисток першого тайму не пролунав арбітру з Італії.

У другому таймі гру все ще контролювала команда Швеції, а українська команда здійснила лише кілька контратак. До 90-ї хвилини наприкінці другого тайму позиція все ще залишалася 1-1, тому матч продовжувався до 2 х 15 хвилин додаткового часу.

Врешті-решт, у додатковий час український Артем випустив удар головою, який сильно вдарився об землю, зробивши рахунок 2: 1 для команди України, а тренер, який тренував Андрій Шевченко, вийшов у чвертьфінал проти англійських команд.

джерело

Сподіваємось, буде ще один сюрприз, який зробив мій кумир Андрій Шевченко зі своїм ставлеником української команди. Так що це буде давно загубленою мрією у світі футболу. Раніше ностальгія відроджувалась там, де на той час Шевченко ще обробляв м’яч посеред поля. Зараз він культивував гру в кулуарах. Браво Україні та Андрію Шевченку. ***