Malwina Krzyczkowska. Co słychać u młodej kolarki?

in kolarka •  6 years ago

Zdolna i zdeterminowana kolarka z Targówka wystartowała w trzech edycjach zimowego Maratonu Northec MTB Mazovia, i kolejny raz stanęła na podium. Przed młodą nadzieją polskiego kolarstwa start w Poland Bike Marathon 2019.

Malwina Krzyczkowska, którą mieliście okazję poznać w grudniu ubiegłego roku, znów prezentuje się nam w doskonałej formie. Młoda sportsmenka wystartowała w trzech edycjach zimowego Maratonu Northec MTB Mazovia, które odbyły się w Chotomowie, w Mrozach oraz Długosiodle.

Dobra passa nie opuszcza kolarki. Na dystansach fit do 30 km w dwóch edycjach, w Chotomowie i Mrozach, reprezentująca klub kolarski Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin zawodniczka dwa razy zdobyła pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej. Na ostatnim dystansie w Długosiodle zajęła trzecie miejsce, co w efekcie dało jej pierwsze miejsce w generalce w kategorii wiekowej.

W ostatnim czasie Malwina wzięła również udział w dwóch edycjach zimowych Poland Bike Marathon, które odbyły się w Nieporęcie i Kobyłce. Dwa starty przyniosły naszej targóweckiej dumie dwie wygrane. Przed nastoletnią kolarką kolejne wyzwanie. W Markach 17 marca br. zakończy się Zimowy Poland Bike Marathon 2019. Czy Malwina pożegna zimę na rowerze z wygraną w ręku?

Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki.
Więcej informacji o Poland Bike Marathon 2019 znajdziecie TU.
JK

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!