RE: Cheapest way to make HEMPSEED Milk !!!

You are viewing a single comment's thread from:

Cheapest way to make HEMPSEED Milk !!!

in life •  8 years ago  (edited)

If you like you could always share a bag with some friends for 10€ per person, 5 people could have 6kg wich is good for about 40 days if you would use 150 gram per day ! So 10€ per month lets say ..is a very cheap source of proteins !

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!