Krychowiak z czerwoną kartką / Borussia wygrywa z Eintrachtem.

Lokomotiv remisuje z Dinamo, Krychowiak z czerwoną kartką.

Zaczęło się od asysty Grzesia, chwilę po bramce dla Lokomotivu, Krychowiak dostał pierwszą żółtą kartkę.

W około 70 minucie dostał drugą żółtą kartkę, i musiał opuścić boisko.
Mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Borussia wygrywa z Eintrachtem.

Trzecią kolejkę Bundesligi zaczynamy od meczu Borussia Dortmund-Eintracht Frankfurt.

Pierwszą bramkę dla Borussi strzelił Abdou Diallo.
W 68 minucie meczu Eintracht zdołał wyrównać i wynik wynosił 1-1. Było blisko kolejnej kompromitacji Borussi, ale już po kilku minutach Borussia odzyskała prowadzenie.

W 88 minucie mecz ustawił Paco Alcacer, trafił bramkę z pola karnego.

Mecz zakończył się wynikiem 3-1 dla Dortmundu.

Liga Mistrzów, na pewno nie poza Europą.

Cytowany przez AS-a oraz Mundo Deportivo, Aleksander Ceferin potwierdza, że nie będzie Ligi Mistrzów poza Europą - "UEFA nie planuje organizacji finału Ligi Mistrzów poza Europą".

Prezydent UEFA Aleksander Ceferin

Gelson Dala na celowniku Bayernu Monachium

Bayern Monachium chce wzmocnić siłe ofensywną, według A Bola o młodego Angola stara się również Liverpool.

Zapewne to tylko plotki, ale niczego nie można wykluczyć.

Najciekawsze mecze jutrzejszego dnia.

Moim zdaniem, są to najciekawsze spotkania jakie obejrzymy dzisiejszego dnia.

• Tottenham Hotspur - Liverpool FC
  • Bayern Monachium - Bayer Leverkusen
  • Real Sociedad - FC Barcelona
  • Athletic Bilbao - Real Madryt

Dzięki za dotarcie do końca, zachęcam do zostawienia followa.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!