Checkout this new video "$12 dollar to feed family for night" by Monpons

in cheap •  last year  (edited)


Welcome, I try to cook a seabass bought from a chinese market for 21 dollars with a $12 preparation for it. It's my first time cooking so please forgive. Enjoy and Leave and like plus Subscribe

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!